سوالات متداول

هر کسی چنانچه قصد فروش هر نوع ملکی را داشته باشد به راحتی و با ثبت نام در سایت میتواند املاک خود را بارگذاری کرده و آن را مدیریت نماید.پس از ثبت نام به شما یک پنل اختصاصی تعلق خواهد گرفت که میتوانید وضعیت فروش ملک خود را پیگیری و مدیریت کنید.

با توجه به گسترده بودن منطقه فیروزکوه گروه سبز علی در نظر دارد از تمامی مشاورین املاک حومه فیروزکوه دعوت نماید که در سایت به عنوان نماینده آژانس ثبت نام نمایند و املاک خود را با نام و تلفن خود ثبت نمایند.برای این منظور کافیست در هنگام ثبت نام نقش خود را به عنوان آژانس انتخاب نمایید .لازم به توضیح هست که بابت نمایندگی آژانس هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

سبز علی در نظر دارد از تمامی اشخاص فعال در زمینه املاک در فیروزکوه و حومه دعوت به همکاری کند به این منظور کافیست در موقع ثبت نام در سایت گزینه نماینده را انتخاب نمایید.سپس به شما یک پنل اختصاصی تعلق خواهد گرفت که از طریق آن میتوانید املاک خود را ثبت و پیگیری نمایید.

بابت ثبت املاک در سبز علی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نخواهد شد و فقط در هنگام انجام معامله در دفاتر مشاور املاک سبز علی هزینه های کمیسیون مصوب اتحادیه املاک دریافت خواهد شد.

در صورتی که رمز خود را فراموش کرده اید میتوانید از طریق فراموشی رمز عبور و دریافت ایمیل بازیابی به تغییر رمز خود اقدام کنید.

سبز علی در تمام نقاط فیروزکوه نماینده میپذیرد

املاک خود را با شماره خود به صورت رایگان در سایت ثبت کنید.